KONCERT “UCZNIOWIE DLA UCZNIÓW”

22 czerwca 2023 roku odbył się niezwykły Koncert Uczniów Ogniska dla Uczniów Szkoły Podstawowej nr 73!

Koncert ten był nie tylko niezwykle emocjonującym wydarzeniem, ale także początkiem nowej, ważnej współpracy. Od września rozpoczynamy bowiem partnerstwo z Szkołą Podstawową nr 73, co oznacza, że będziemy wspólnie realizować wiele artystycznych projektów!

Jesteśmy bardzo podekscytowani tą inicjatywą, która otworzy przed nami nowe możliwości rozwoju i współpracy artystycznej. Wspólnie będziemy tworzyć niezapomniane projekty, które połączą naszą społeczność i wpłyną na rozwój naszych utalentowanych uczniów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 73 za ich otwartość i gotowość do nawiązania tego pięknego partnerstwa. Razem możemy stworzyć inspirujące środowisko, w którym nasi uczniowie będą mogli rozwijać swoje talenty i pasje.

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału w naszych przyszłych projektach. Będziemy mieli wiele atrakcji, takich jak warsztaty artystyczne, występy, pokazy, wystawy i wiele innych form artystycznej ekspresji.

Nie możemy się doczekać rozpoczęcia tej wspaniałej współpracy i wspólnego odkrywania magicznego świata sztuki. Wierzymy, że nasze wspólne wysiłki przyniosą wiele piękna i radości zarówno naszym uczniom, jak i całej społeczności.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie. Cieszymy się, że możemy iść na przód razem, dążąc do naszych artystycznych celów, tworząc niezapomniane chwile i inspirujące projekty!