Serdecznie gratulujemy uczniom wspaniałych osiągnięć podczas 39 Prezentacji Uczniów Społecznych Ognisk Muzycznych i Artystycznych, które odbyły się w sali koncertowej PSM II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu.
Z ogromną radością dzielimy się wynikami naszych uczniów po 39 Prezentacjach Ognisk Muzycznych i Artystycznych organizowanych przez Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne we Wrocławiu.
Jesteśmy bardzo dumni z ich pracy, zaangażowania i sukcesów.
Kategoria – śpiew solowy
Zosia Niemiec – I miejsce
Hania Kłos – II miejsce
Kategoria – fortepian
Karolina Kukiz – I miejsce
Michał Zawada – II miejsce
Marysia Zawada – II miejsce





Podczas Prezentacji nasze Ognisko zaprezentowało również wystawę prac plastycznych.
Opiekę artystyczną nad uczniami sprawowała instruktorka Magdalena Stachowiak, której serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie wystawy.
Na ekspozycji można było zobaczyć prace autorstwa:
Michalina Dziabas
Anna Fiala
Joanna Hnytko
Oliwia Korolewicz
Gratulujemy młodym artystkom i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszego Ogniska ![]()




