39 Prezentacje Ognisk za nami!

Serdecznie gratulujemy uczniom wspaniałych osiągnięć podczas 39 Prezentacji Uczniów Społecznych Ognisk Muzycznych i Artystycznych, które odbyły się w sali koncertowej PSM II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu.

Z ogromną radością dzielimy się wynikami naszych uczniów po 39 Prezentacjach Ognisk Muzycznych i Artystycznych organizowanych przez Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne we Wrocławiu.

Jesteśmy bardzo dumni z ich pracy, zaangażowania i sukcesów.

Kategoria – śpiew solowy

🥇 Zosia Niemiec – I miejsce
🥈 Hania Kłos – II miejsce

Kategoria – fortepian

🥇 Karolina Kukiz – I miejsce
🥈 Michał Zawada – II miejsce
🥈 Marysia Zawada – II miejsce

Podczas Prezentacji nasze Ognisko zaprezentowało również wystawę prac plastycznych.

Opiekę artystyczną nad uczniami sprawowała instruktorka Magdalena Stachowiak, której serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie wystawy.

Na ekspozycji można było zobaczyć prace autorstwa:

🎨 Michalina Dziabas
🎨 Anna Fiala
🎨 Joanna Hnytko
🎨 Oliwia Korolewicz

Gratulujemy młodym artystkom i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszego Ogniska 💛